ارسال رایگان محصولات بالای 250 هزارتومان و بیشتر
پشتبانی:

021-88596812

پشتبانی:

09919564001

شرکت در نمایشگاه های بین المللی

شرکت در نمایشگاه آب و فاضلاب

شرکت در نمایشگاه آب و فاضلاب

شرکت ما با بالغ بر افتخار و خوشحالی، شرکت در نمایشگاه بین المللی محصولات کنتور آب را داشته است. این نمایشگاه یک فرصت عالی برای معرفی و نمایش تخصص و تجارب شرکت در زمینه کنتور آب بود.

در این نمایشگاه، شرکت ما  جدیدترین تکنولوژی‌ها و محصولات خود را به صورت جامع و کامل به علاقه‌مندان، صنعتگران و مشتریان پیشرو در حوزه کنتور آب معرفی کرد. همچنین، فرصت مناسبی بود تا با همکاران صنعتی دیدار و گفتگو داشته باشیم و روابط تجاری جدید را بوجود آورده یا تقویت نماییم.

برخلاف سال‌های گذشته، در این نمایشگاه با استفاده از فضای بزرگ و مناسبی که در اختیار داشتیم، غرفه‌ای متفاوت و جذاب را برای معرفی محصولات خود ایجاد کردیم. با استفاده از تکنولوژی‌های نوین، نمونه‌های عملی و دستگاه‌های نمایشگاهی پیشرفته، قصد داشتیم تا حضور شرکت ما در این نمایشگاه را به یک تجربه بی‌نظیر تبدیل کنیم.

در غرفه شرکت ما، مشتریان و بازدیدکنندگان علاقمند به کنتور آب، فرصت خواهند داشت تا با محصولات جدید و پیشرو شرکت آشنا شوند. همچنین، تخصص و تجارب کارشناسان فنی شرکت در خدمت علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت تا به سؤالات و نظرات آن‌ها پاسخ داده و راهنمایی لازم را ارائه نماید.

پست قبلی

کنتور هوشمند آب

پست بعدی

شرکت نیرو ارکان کارون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس Turnstile CloudFlare مورد نیاز است که مشمول سیاست حفظ حریم خصوصی CloudFlare و شرایط استفاده است.

تاثیرات مصرف هوشمند آب در ساختمان‌ها

سلام، ثبت نام کنید
و به نیرو ارکان کارون متصل شوید!

اولین کسی باشید که از آخرین روندهای ما مطلع می شود

سبد خرید
ورود

برای امنیت، استفاده از سرویس Turnstile CloudFlare مورد نیاز است که مشمول سیاست حفظ حریم خصوصی CloudFlare و شرایط استفاده است.

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید