ارسال رایگان محصولات بالای 250 هزارتومان و بیشتر
پشتبانی:

021-88596812

پشتبانی:

09919564001

کنتور هوشمند آب

کنتور هوشمند آب

کنتور هوشمند آب یک دستگاه الکترونیکی است که برای اندازه‌گیری مصرف آب در یک ساختمان یا واحد مسکونی استفاده می‌شود. این کنتور با استفاده از تکنولوژی های مدرن و ارتباطات بی سیم، قادر است به صورت دقیق و هوشمندانه مصرف آب را اندازه‌گیری کرده و اطلاعات آن را به سامانه مدیریت آب منتقل کند.

با استفاده از این کنتور، کاربران قادر خواهند بود تا به صورت دقیق و به روز مصرف آب خود را پایش کرده و در صورت لزوم، تغییرات لحظه‌ای در مصرف خود را اعمال کنند.

علاوه بر این، سامانه مدیریت آب نیز با دسترسی به اطلاعات دقیق مصرف آب، قادر خواهد بود تحلیل‌های لازم را برای بهبود کارایی و صرفه‌جویی در مصرف آب انجام دهد.

"</p

از مزایای استفاده از کنتور می‌توان به صرفه‌جویی در مصرف آب، کاهش هزینه‌های آب و فاضلاب، کاهش خطاهای اندازه‌گیری و افزایش دقت، سادگی استفاده و نصب، قابلیت ارتباط با سامانه‌های هوشمند خانگی و تحلیل دقیق مصرف آب اشاره کرد.

پست قبلی

جلوگیری از سیل

پست بعدی

شرکت در نمایشگاه های بین المللی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس Turnstile CloudFlare مورد نیاز است که مشمول سیاست حفظ حریم خصوصی CloudFlare و شرایط استفاده است.

تاثیرات مصرف هوشمند آب در ساختمان‌ها

سلام، ثبت نام کنید
و به نیرو ارکان کارون متصل شوید!

اولین کسی باشید که از آخرین روندهای ما مطلع می شود

سبد خرید
ورود

برای امنیت، استفاده از سرویس Turnstile CloudFlare مورد نیاز است که مشمول سیاست حفظ حریم خصوصی CloudFlare و شرایط استفاده است.

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید