ارسال رایگان محصولات بالای 250 هزارتومان و بیشتر
پشتبانی:

021-88596812

پشتبانی:

09919564001

شرکت نیرو ارکان کارون تولید کننده انواع کنتور آب حجیم و خانگی

شما می توانید روي دقت ما حساب کنید.

شرکت نیرو ارکان کارون​

در سازماندهی منابع آبی، دقت، داراي اهمیت فراوانی است. نیروارکان( N.A.K) به این موضوع به عنوان هدف اصلی اش می نگرد.

قلمرو گسترده ما در سیستم هاي اندازه گیري مایعات نتیجه استفاده از تکنولوژي هاي پیشرفته می باشد که می توانند بیشترین کارایی را تضمین نمایند تا حدي که یک قطره آب نیز نادیده گرفته نمی شود. شرکت نیرو ارکان کارون با بهره گیری از متخصصین مجرب و نیروهای جوان، پرتوان و کوشا، با هدف تولید محصولاتی که دارای آخرین دستاوردهای این صنعت می باشد خدمات خود را ارائه می دهد.

هدف اصلی و چشم انداز شرکت

 شرکت با اتکا به تجربه و دانش نیروهای متخصص و بکارگیری روش های نوین بازاریابی، تولید و مدیریت بر آن است تا جایگاه خود را در میان رقبا هر روز بیشتر از پیش ارتقاع دهد.

تاریخ تاسیس

فعالیت این شرکت از سال 1386 در تولید کنتورهای آب با نام تجاری شرکت نیرو ارکان کارون آغاز گردید.

شرکت نیرو ارکان کارون افتخار دارد: به لحاظ کیفیت و مرغوبیت محصولات، با توجه به خدمات ارائه شده به مشریان و اعتماد مصرف کنندگان و با عنایت به سیاست مستمر و رشد و توسعه، شرکت اعتبار و شهرت خاصی برخوردار گردیده است.

آشنایی با شرکت نیروارکان کارون

شرکت نیرو ارکان کارون یکی از مجموعه های پرتوان با نیروی مجرب و متخصص در زمینه تولید کنتور آب با کیفیت و بهداشتی فعالیت می کند.

محصولات این شرکت با نیازها و استانداردهای کشور عزیزمان ایران تولید می شود.

اعتقاد شرکت نیرو ارکان کارون این است که محصولات نه تنها از لحاظ استاندارد بین المللی بلکه از لحاظ بهداشتی نیز مورد تایید باشد چرا که یک تغذیه سالم از آب سالم منشاء می گیرد تا بتوان منجر به ساختن فردایی سالم تر برای همه شود.

تمام مراحل تولید محصولات این شرکت به صورت کاملا فنی و کیفی ازطریق ماشین آلات مدرن ودقیق در تمام مراحل( ریخته گری، ماشین کاری، خطوط رنگ و مونتاژ) با تکیه بر تحربه پرسنل متخصص و جوان تحت کنترل قرار گرفته و پس از تست کامل به بهره برداری می رسد.

پرداخت آنلاین
ارسال رایگان
بازگشت خرید
ارسال رایگان
تاثیرات مصرف هوشمند آب در ساختمان‌ها

سلام، ثبت نام کنید
و به نیرو ارکان کارون متصل شوید!

اولین کسی باشید که از آخرین روندهای ما مطلع می شود

سبد خرید
ورود

برای امنیت، استفاده از سرویس Turnstile CloudFlare مورد نیاز است که مشمول سیاست حفظ حریم خصوصی CloudFlare و شرایط استفاده است.

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید