ارسال رایگان محصولات بالای 250 هزارتومان و بیشتر
پشتبانی:

021-88596812

پشتبانی:

09919564001

شرکت نیرو ارکان کارون

شرکت نیرو ارکان کارون

فعالیت شرکت نیرو ارکان کارون از سال 1386 و با محوریت تولید انواع کنتورهای آب مکانیکی و انواع شیرآلات انشعابی آغاز گردید.

شرکت نیرو ارکان کارون، با بهره گیري از متخصصین مجرب و نیرو هاي جوان،با هدف تولیدمحصولاتی که داراي آخرین دستاوردهاي این صنعت می باشد خدمات خود را ارائه می دهد.

نیرو ارکان کارون

نیرو ارکان کارون

هدف اصلی و چشم انداز شرکت: شرکت با اتکا به تجربه و دانش نیروهاي متخصص و بکارگیري روش هاي نوین بازاریابی، تولید و مدیریت بر آن است تا جایگاه خود را در میان رقبا هر روز بیش از پیش ارتقا دهد.

اعتقاد شرکت نیروارکان کارون این است که محصولات نه تنها از لحاظ استاندارد بین المللی بلکه ازلحاظ بهداشتی نیز مورد تایید باشد چرا که یک تغذیه سالم از آب سالم منشاء می گیرد تا بتواند منجربه ساختن فردایی سالم تر براي همه شود. تمام مراحل تولید محصولات این شرکت به صورت کاملا فنی و کیفی از طریق ماشین آلات مدرن و دقیق در تمام مراحل (ریخته گري، ماشین کاري، خطوط رنگ و مونتاژ) با تکیه بر تجربه پرسنل متخصص و جوان تحت کنترل قرار گرفته و پس از تست کامل به بهره برداري می رسد.

شرکت نیرو ارکان کارون افتخار دارد،به لحاظ کیفیت و مرغوبیت محصولات ،با توجه به خدمات ارائه شده به مشتریان و اعتماد مصرف کنندگان و با عنایت به سیاست مستمر رشد و توسعه،شرکت اعتبار و شهرت خاصی برخوردار گردیده است.

شرکت نیرو ارکان کارون یکی از مجموعه های پرتوان با نیروی مجرب و متخصص در زمینه تولید کنتور آب با کیفیت وبهداشتی فعالیت می کند.

محصولات این شرکت با نیازها و استاندارد های کشور عزیزمان ایران تولید می شود.

 

پست قبلی

شرکت در نمایشگاه های بین المللی

پست بعدی

تاییدیه های شرکت نیرو آرکان کارون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس Turnstile CloudFlare مورد نیاز است که مشمول سیاست حفظ حریم خصوصی CloudFlare و شرایط استفاده است.

تاثیرات مصرف هوشمند آب در ساختمان‌ها

سلام، ثبت نام کنید
و به نیرو ارکان کارون متصل شوید!

اولین کسی باشید که از آخرین روندهای ما مطلع می شود

سبد خرید
ورود

برای امنیت، استفاده از سرویس Turnstile CloudFlare مورد نیاز است که مشمول سیاست حفظ حریم خصوصی CloudFlare و شرایط استفاده است.

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید